+DatablogPlus, czyli DataBlog na Google Plus

Wczoraj, czyli w ukochanym i znienawidzonym jednocześnie dniu świętego Walentego, Datablog.pl dołączył do grona stron obecnych na Google Plus.

Staramy się, by nowości publikowane na Datablogu były dostępne za pośrednictwem najwygodniejszych dla Was kanałów. Dla niektórych jest to RSS, dla innych Facebook,  dla jeszcze innych Twitter czy też wspomniany Google Plus. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy publikować treści dostępne na stronie również na ostatnim z wymienionych portali społecznościowych.

Dodatkowo, by uporządkować nieco prawą szpaltę bloga, postanowiliśmy dodać przyjemny dla oka widget, za pośrednictwem którego jednym kliknięciem możecie przenieść się na profile Databloga na Facebooku, Google Plus, Twitterze oraz na kanał RSS (prawy, górny róg strony). Nie krępujcie się: lajkujcie, plusujcie, twitterujcie i rssujcie do woli.

Korzystając z okazji, chciałbym zakomunikować, że chwilowy przestój w aktywności na Datablogu wynika z prób nawiązywania współpracy z międzynarodowymi organizacjami, co już niebawem może zaowocować bardzo cenną i niedostępną w polskim internecie treścią. Wniosek? Warto odwiedzać Datablog codziennie, albo subskrybować go na jednym z czterech dostępnych kanałów, by nie przegapić czegoś naprawdę wyjątkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *